Напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів 130 дітей віком від 7 до 13 років, які постійно проживають у Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті Вітовського району Миколаївської області, отримали доступ до чистої питної води завдяки сучасній установці з доочищення води, змонтованій та введеній в експлуатацію за сприяння PepsiCo в Україні.

Зазначена подія відбулася в рамках проекту «Чиста вода» PepsiCo в Україні, який компанія реалізує з 2013 року. За цей час сучасними системами доочистки питної води було забезпечено 27 закладів Миколаївської області – дитячі садки, школи, лікарні.

З початку цього року компанія також допомогла здійснити технічне обслуговування систем очищення води у дитячих садках і школах Вітовського району.

«PepsiCo підтримує збереження і раціональне використання водних ресурсів, а також право кожної людини на доступ до чистої питної води. Наш проект «Чиста вода» -- одна з ініціатив екологічного напрямку PepsiCo в Україні, що реалізується в рамках глобальної стратегії PepsiCo «Відповідально до мети», та спрямована на поліпшення якості життя місцевих громад, де компанія веде бізнес», – коментує Валерій Жуков, заступник директора департаменту зі зв'язків з органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні.

У 2017 році PepsiCo в Україні планує розширювати географію проекту «Чиста вода» шляхом встановлення систем доочистки питної води у дитячих закладах, що найбільше потребують допомоги та розташовані на території громад у регіонах присутності компанії. Планується також завершити технічне обслуговування раніше встановлених систем.
Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo щодня із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах світу. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке містить продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії у тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталістю навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Інформація про PepsiCo в Україні

PepsiCo в Україні – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія є одним із найбільших гравців на ринку соків і сокової продукції, а також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції. PepsiCo в Україні пропонує споживачам широке портфоліо соків і сокової продукції («Сандора», «Садочок», «Сандорик» і інші бренди), газованих напоїв (Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea), мінеральної води («Єсентуки» і «Аква Мінерале»), снеків (чіпси Lay's і сухарики ХрусTeam), молочної продукції («Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненько», «Ромол» та інші) і дитячого харчування («Агуша»).

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на офіційному сайті www.pepsico.ua