26 січня 2017 року ДП «Харківстандартметрологія» оприлюднило власні результати дослідження справжності твердих сирів відомих українських торгових марок. Експерти перевірили фасовану продукцію 7 відомих виробників на відсутність рослинних жирів, чесність маркування, смак та якість пакування. За результатами дослідження, твердий сир «Сметанковий» ТМ «Ферма» успішно пройшов усі етапи перевірки та підтвердив відповідність високим стандартам якості та безпеки. Важливо відзначити, з усіх зразків тільки твердий сир ТМ «Ферма» виробляється за жорстким державним стандартом ДСТУ.

Генеральний директор ДП «Харківстандартметрологія» Володимир Величко, на сторінках сайту підприємства надав корисні поради як обрати справжній твердий сир, ключові з яких: слід звертати увагу на зовнішній вигляд упаковки (чистота, цілісність), на умови зберігання продукту в магазинній вітрині (від -4 до +6°C), на повноту маркування та ціну продукту (якісний сир не може коштувати набагато дешеве від середньої ціни представлених на полиці аналогів).

Нагадаємо, що у 2015-2016 роках продукція власних брендів компанії «ТЕРРА ФУД» вже успішно проходила споживчу перевірку ДП «Харківстандартметрологія», а саме: масло солодковершкове селянське ТМ «Ферма» 73% , сметана ТМ «Біла лінія» 20% та суміш рослинно-вершкова ТМ «Тульчинка» 62,5%.

Продукція ТМ «Ферма» — це натуральні молочні продукти, з любов'ю виготовлені з кращого українського фермерського молока згідно з найвищими державними стандартами якості — ДСТУ.ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 з виробництва та продажу плавлених сирів в Україні. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.