Компанія IMMER Ukrplastic (IMMER Group) отримала найпрестижнішу професійну нагороду поліграфічної галузі «Golden Cylinder Awards 2017». Нагороди отримано у двох номінаціях. А за рішенням журі за зразок упаковки для вологих серветок компанія визнана і як «Краща з найкращих в упаковці» («The Best of the Best Packaging»).

Розробки IMMER Ukrplastic перемогли одразу в двох номінаціях. Один золотий циліндр отриманий за зразок упаковки для вологих серветок в категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» ( «The Packaging and Label-Film / Film Lamination»). Другу переможну статуетку отримала невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» у номінації «Технічні інновації та підготовка зображень» ( «The Technical Innovation - Image Preparation»).

«Це високе визнання для всього нашого колективу. Ця перемога, як і центру R&D, IT фахівців і кожного друкаря - тільки разом ми можемо бути кращими. Наша розробка інноваційної та однієї з найефективнішою технологією захисту бренду - це шлях до світу без контрафактної та неякісної продукції. Головною особливістю цієї нової технології також є те, що вперше є можливість використовувати її як частину дигитального маркетингу. Потрібно також відзначити, що технологія в такому вигляді взагалі вперше застосована для гнучкої упаковки "- розповіла президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» розроблена спільно зі швейцарською компанією U-NICA. Метод дозволяє миттєво визначити підробку і інформувати споживача в режимі on-line через мобільний додаток. Відстежити пересування товару можливо завдяки маркуванню упаковки унікальним кодом продукту і номером з інформацією про походження і місцерозташування продукту. Ця унікальна система дає можливість знизити і навіть повністю ліквідувати «сірий» і «чорний» імпорт. А також дає виробникові можливість відчути на собі всі переваги захисту товару і прямого контакту з покупцем.

У категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» найкращою було визнано упаковку для вологих серветок. Судді відзначили, що пастельний фон упаковки є найскладнішим у чотирикольоровому друку і виконано з високою якістю. «Упаковка виготовлена методом стохастичного растрування, який є інноваційним для поліграфії гнучкої упаковки. Все градієнти виконані з дотриманням плавності переходу від глибоких тіней до світлих тонів. Зображення виглядає реалістичним і об'ємним» - було відзначено на технічному форумі конкурсу.
Конкурс ініційовано у 1981 році Американською асоціацією глибокого друку Gravure Association of America (GAA). Щорічно понад 500 виробників Америки та Європи змагаються за якістю та інноваційностю своєї продукції. Журі конкурсу складається з фахівців і експертів галузі зі світовим ім'ям і бездоганною репутацією. IMMER Ukrplastic бере участь в міжнародному професійному конкурсі «Golden Cylinder Awards» з 1999 року. Завдяки впровадженню інноваційних технологій з виробництва пакувальних матеріалів, компанія понад 12 раз ставала кращою у різних номінаціях конкурсу «Golden Cylinder Awards».

Більш детальна інформація за посиланням:
http://www.gaa.org/sites/default/files/PDF/2017GoldenCylinderWinners_PackProdLabel.pdf


IMMER Group - один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток. IMMER Group - міжнародна група компаній, до якої входять IMMER Ukrplastic, IMMER Digital і IMMER Design Studio. IMMER Group забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів і використовує широкий спектр технологій.
Історія IMMER GROUP почалася в 1927 році і вже понад 20 років забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів. Група підприємств входить до ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER GROUP є членом Європейської асоціації гнучкої упаковки, ERA, WPO. Компанія є активним учасником екологічної ініціативи Safe Food і Responsible Care