Молочна компанія «Галичина» розширює асортимент традиційної продукції та пропонує споживачам кілька літніх новинок. Лиш віднедавна на ринку з’явилось одразу три продукти: молоко в надсучасному упакуванні «ТетраПак» у двох нових жирностях, сир кисломолочний та масло «екстра». Новинок багато, але кожному щось точно припаде до душі, адже якість продукції та здоров’я покупців – це основне, про що турбується «Галичина».Тож, що нового смачного та корисного відтепер зможуть скуштувати поціновувачі традиційних молочних рецептів. Компанія доповнила уже наявне в асортименті молоко 2,5% жирності ще двома різновидностями: молоком 1,5% та 3,2% жиру в упакуванні тетрафіно. Це молоко проходить суперпастеризацію, яка вбиває практично усі шкідливі бактерії та дозволяє йому зберігатись упродовж 90 діб. Слід відмітити, що для молока в такій упаковці відбирається лише найкраща сировина, бо не уся сировина може «витримати» температуру пастеризації в 135°С.
За багатьма проханнями споживачів «Галичина» також відновила виробництво кисломолочного сиру 5% жирності та нежирного. Тепер весь набір традиційних молочних продуктів: молоко, сметана, масло, кефір, ряжанка та сир можна отримати в улюбленого та перевіреного виробника.Кисломолочний сир 5% має ніжний вершковий смак, приємну консистенцію та природну жирність. Його з легкістю можна додавати до улюблених страв або вживати самостійно. Нежирний сир чудово підійде для людей, котрі люблять спорт, рахують калорії та ретельно підбирають свій раціон. У складі – лиш молоко та закваска чистих культур молочнокислих мікроорганізмів. А ще такий сир по праву може називатись «фітнес-сиром», адже має максимум білків та мінімум жиру – 0,4%. Обидві новинки стануть незамінним сніданком багатьох, а особливо влітку та ще й зі свіжими ягодами.І ще одна новинка – масло «екстра», яке має підвищену жирність 82%. З ним якість випічки буде на висоті. Смакує як домашнє та ідеально підходить для кремів і десертів. І не дивно, адже виготовлене «екстра» масло за давніми традиціями галицького молочарства та згідно із найвищим Держстандартом України.

У компанії «Галичина», яка сьогодні – серед лідерів на ринку кисломолочних продуктів та питних йогуртів в Україні, наголошують, що цінують та дослухаються до своїх споживачів.
«Ми відповідально ставимось до виробництва, адже любимо свою роботу, - розповідає Оксана Андрушків, заступник директора з маркетингу ТОВ «Молочна Компанія Галичина». - Звісно ж, не стоїмо на місці, а розвиваємося разом із нашими споживачами. Намагаємось «чути» їх та враховувати побажання. Більше того, у кожного з нас у холодильнику ви обов’язково знайдете щось із нашої продукції. Комусь припали до душі густі та питні йогурти або ряжанка, кефір чи молоко, а комусь сир зі сметаною. Ми вкладаємо у кожну краплину молока усі наші цінності та знаємо, що беремо якісне та корисне».

www.galychyna.com.ua
https://www.facebook.com/Galychyna