Щороку в рамках Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» проводиться опитування серед споживачів про їх улюблені торгові марки.

У 2015-му кращою у 3-х «молочних» номінаціях стала торгова марка «Галичина». Відзнаку отримали такі її товари, як кефір, питний йогурт та маслянка – у категорії «Молочнокислий продукт на основі біфідобактерій».

Конкурс абсолютно незалежний: споживачі самі пропонують торгові марки, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті, на порталі FAVOR.com.ua. Мета конкурсу — визначити найкращі та найулюбленіші товари і послуги українського ринку. і безпосередніх споживачів, котрі вказують свої персональні уподобання,

Крім пересічних споживачів, при визначенні Фаворитів Успіху враховується також думка експертів, творчої та ділової еліти. Результати завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Визнання серед споживачів та експертів стало лише черговим підтвердженням якості продукції компанії «Галичина». «Галичани» вкладають у свою продукцію не тільки щоденну плідну працю, але й душу. Вічні цінності, які лежать в основі бренду, керують і їхніми діями. Не дивно, що люди це відчувають і залюбки купують кефір, йогурт та маслянку цієї торгової марки.
У свою чергу організатори конкурсу висловили подяку всім респондентам опитувань конкурсу, учасникам експертних журі: «дякуємо всім, хто знайшов час і натхнення взяти участь у визначенні Фаворитів. Саме завдяки Вашим рекомендаціям громадськості стали відомі найпопулярніші торгові марки 2015 року — зазначили організатори конкурсу. — Переможцями рейтингу щорічно стають номінанти, які отримали найбільшу довіру та підтримку українців протягом всього року. Рейтинги отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості. Лідери рейтингу — «Фаворити Успіху» — це завжди безперечно найкращі та найбільш якісні торгові марки в своєму ринковому сегменті.».

Конкурс торгових марок «ФАВОРИТИ УСПІХУ» — перший і єдиний в Україні публічний конкурс торгових марок з відкритими рейтингами. Конкурс проводиться щорічно з 2003 року, за прозорою методикою вивчення громадської думки, з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і рекомендованих торгових марок товарів та послуг українського ринку, а також найяскравіших представників вітчизняного шоу-бізнесу. У конкурсі беруть участь усі без винятку торгові марки, що офіційно присутні в Україні, у відповідних категоріях свого профілю.