Актуально


1 червня ми відзначаємо не тільки тільки Міжнародний день захисту дітей , але й день основного продукту нашої галузі- Всесвітній день молока (World Milk Day).
Вперше це свято відзначили у 2001 році за пропозицією Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН. З тих пір традиція отримала широке поширення в багатьох країнах світу. Мета свята — популяризація молока і молочних продуктів серед людей, адже молоко є незамінним інгредієнтом в безліч корисних і смачних страв.Друга мета-інформування населення про діяльність, пов'язану з молоком і молочним виробництвом.
У 2008 році у святкуванні Дня молока взяли участь одночасно 40 різних держав по всьому світу, в більшості з них свято відзначалося досить масштабно і феєрично. Так, в Аргентині об'єднання фермерів організувало велику кампанію з пропаганди споживання молока під девізом «Країна, де молоко і мед течуть рікою». У Німеччині пройшло національне свято під девізом «Швидше, сильніше, розумніше. Все це — завдяки молоку!», який підтримали 11 федеральних земель. У Норвегії Національна рада молочних продуктів провів інтернет-конкурс на кращу історію про молоко, автор якої отримав грошовий приз. 
Сподіваємося і ми сформуємо звичку святкувати день такого корисного і смачного продукту.
Зі святом всіх молочників світу!