20 – 22 грудня 2016 року відбувся тренінг тренерів для підвищення обізнаності важливості застосування найкращих практик (передового досвіду) для виробництва безпечного молока.

У тренінгу взяли участь інспектори та інші відповідні фахівці центрального апарату і Головних управлінь Держпродспоживслужби у кожній пілотній області проекту: Полтавській, Харківській, Миколаївській, Вінницькій. Також активну участь взяли фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Під час теоретичної частини тренінгу учасники удосконалювали свої навички в методах навчання та підвищували свій потенціал як майбутніх тренерів. Також отримали оновлені знання щодо ключових аспектів належного управління стадом, благополуччя тварин і годівлі (відповідно до законодавства України та ЄС). Тренінг тренера включав практичну частину – поїздку на дві молочно-товарні ферми. Учасники побачили та оцінили реальне впровадження найкращих практик виробництва молока, а також мали можливість порівняти з традиційним веденням тваринництва.

Джерело і фото: http://safoso.com.ua/templet-news.php?file=news-ukr/23-12-2016