Восени 2016 року пастеризоване молоко ТМ «Ферма» 2,5% успішно пройшло перевірку Центром незалежних експертиз «ТЕСТ» з максимально можливою оцінкою «Відмінно». Експерти Центру, спільно з лабораторіями, досліджували молоко за найважливішими для споживачів критеріями: маркування, упаковка, органолептичні, фізико-хімічні та мікробіологічні показники. Важливо відзначити, якість молока ТМ «Ферма» протягом двох років отримує найвищі оцінки у всіх дослідженнях «ТЕСТ», що підтверджує стабільну високу якість молока бренду.

В рамках дослідження експерти перевірили 16 зразків українського молока: 10 зразків промислового молока відомих торгових марок (у тому числі два з них заявлені на упаковці як органічні), а так само 6 зразків базарного молока з різних регіонів України. За висновком Центру експертиз «ТЕСТ», тільки 7 з 16 зразків відповідали стандартам, до 9 зразків виникли серйозні зауваження.

«Молоко — виключно важливий продукт харчування для дорослих і особливо для дітей. Саме тому ми намагаємося перевіряти його кілька разів на рік. Відповідаючи на питання споживачів «Де краще купувати молоко?», я б радив віддати перевагу промисловому молоку з магазину, бажано великих виробників, тому що вони все ж краще контролюють свою продукцію. А ось у базарного молока, скільки разів ми його ні перевіряли, завжди серйозні проблеми з мікробіологією», — коментує результати тесту Валентин Безрукий, керівник Центру експертиз «ТЕСТ».

Продукція ТМ «Ферма» — це натуральні молочні продукти, з любов'ю виготовлені з кращого українського фермерського молока згідно з найвищими державними стандартами якості — ДСТУ
                                                       

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.