«ТЕРРА ФУД» представив власну молочну продукцію на SIAL 2016

У жовтні, на міжнародній виставці SIAL 2016, «ТЕРРА ФУД» представив молочну продукцію власних брендів Ferma, Gold Valley, Maxi Fruit, «Тульчинка» та ChocoNutto: рослинно-вершкові суміші, вершкове масло, твердий сир, плавлений сир, сирні продукти, UHT йогурти та шоколадно-горіхову пасту. Особливе захоплення у гостей викликала експортна новинка 2016 — наливний плавлений сирний продукт «Оригінальний» TM «Тульчинка».

«Для українського бізнесу SIAL 2016 — це глобальна міжнародна платформа для презентації компаніями досягнень та інновацій у своїх галузях. Кращі з найкращих обмінюються досвідом створення нових продуктів. На виставці ми познайомилися з великою кількістю потенційних клієнтів та уклали контракти з новими для нас країнами. Стенд «ТЕРРА ФУД» користувався підвищеною увагою, а під час дегустацій відвідувачі відзначили високу якість та відмінний смак нашої продукції», — Дмитро Шульмейстер, Директор департаменту міжнародних продажів ТОВ «ТЕРРА ФУД».

Виставка SIAL 2016 — це масштабна авторитетна подія для всіх фахівців світової харчової індустрії. Під час виставки відомі виробники демонстрували новітні досягнення у створенні інноваційних та якісних молочних продуктів. Було представлено 7 000 компаній із 104 країн. Загалом подію відвідало більше 150 000 гостей, серед яких найбільші делегації спостерігалися з країн Близького сходу, Азії та Африки. Цього року на секції SIAL INNOVATION відвідувачів вразили інноваційні молочні продукти, серед яких, наприклад, натуральні різнокольорові сири.

Компанія «ТЕРРА ФУД» — №1 з виробництва молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла, лідер у виробництві рослинно-вершкових сумішей та лідер в сегменті преміальної молочної продукції в Україні. «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» — одного з найбільших українських вертикально інтегрованих холдингів, розвиваючого бізнес у трьох галузях (молочна, м'ясна, агро), з виробничими майданчиками в Україні. Виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» налічують 19 заводів. Компанія є сильним гравцем на міжнародному ринку, продукція експортується більш ніж до 40 країн світу.


ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.