Компанія «ТЕРРА ФУД» запрошує 16-20 жовтня 2016 відвідати власний стенд на найавторитетнішій виставці продукції харчової промисловості в Європі —
SIAL 2016 у Парижі. Під час виставки «ТЕРРА ФУД» представить якісну українську молочну продукцію власного виробництва: рослинно-вершкові суміші, вершкове масло, твердий сир, плавлений сир, сирні продукти, UHT йогурти та шоколадну пасту з фундуком ChocoNutto. Стенд компанії розташовано у павільйоні №1, місце A 094 (українська експозиція B 105). SIAL 2016 відбудеться у Paris Nord Villepinte (70 Roissy Cedex France).

Виставка SIAL — це масштабна авторитетна подія для всіх фахівців світової харчової індустрії. Основний акцент виставки зроблено на інноваціях і надихаючих ідеях для бізнесу. З 1964 року SIAL став традиційним місцем для зустрічі професіоналів харчової індустрії найбільш перспективних ринків, ведення ділових переговорів, укладення міжнародних контрактів. Також формат події надає ексклюзивний доступ до оптових продавців та торгівельних мереж усього світу. В цьому році експонується 6500 компаній із 105 країн на 8 павільйонах загальною площею 215 000 кв. м.

Компанія «ТЕРРА ФУД» — №1 з виробництва молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла, лідер у виробництві рослинно-вершкових сумішей та лідер в сегменті преміальної молочної продукції в Україні. «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» — одного з найбільших українських вертикально інтегрованих холдингів, розвиваючого бізнес у трьох галузях (молочна, м'ясна, агро), з виробничими майданчиками в Україні. Виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» налічують 19 заводів. Компанія є сильним гравцем на міжнародному ринку, продукція експортується більш ніж до 40 країн світу.


ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.