Компанія «ТЕРРА ФУД» очолила рейтинг найбільших молочних компаній в Україні, про це повідомляє журнал LandLord у своєму вересневому номері. Також у номері опубліковано ексклюзивне інтерв'ю Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупі — «Віддаю перевагу керуванню людьми, а не процесами».

Починаючи з 2014 року, «ТЕРРА ФУД» — №1 у виробництві молочної продукції в Україні, абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла і рослинно-вершкових сумішей. У 2016 році компанія стала №1 з виробництва та продажу плавленого сиру в Україні.

Сьогодні компанія об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» — одного з найбільших українських вертикально-інтегрованих холдингів, розвиваючого бізнес в трьох галузях (молочна, м'ясна, агро). «ТЕРРА ФУД» виробляє широкий асортимент якісної молочної продукції та є сильним гравцем на міжнародному ринку, експортуючи продукцію більш ніж до 40 країн світу.

Ключові бренди компанії: «Ферма», «Тульчинка», Premialle, «Біла лінія».

ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.