Ексклюзивне інтерв'ю Фортунато Гуадалупі для LandLord: «Віддаю перевагу керуванню людьми, а не процесами»

У вересневому номері аграрного глянцю LandLord опубліковано ексклюзивне інтерв'ю Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупі — «Віддаю перевагу керуванню людьми, а не процесами». Фортунато розповів LandLord про те, як досвід роботи в міжнародних компаніях допомагає керувати найбільшим виробником молочної продукції в Україні.

В інтерв'ю Фортунато поділився особистим кейсом по підвищенню рентабельності бізнесу на прикладі «ТЕРРА ФУД»: «... метою бізнесу були обсяги та частка ринку. Це взагалі одна з особливостей українського бізнесу і українського підприємництва — фокусування на обсягах. Але я дотримуюся трохи іншого принципу, коли метою є збільшення рентабельності бізнесу, а обсяг виробництва — всього лише один із засобів її досягнення».

Генеральний директор найбільшої молочної компанії в Україні розповів журналістам яких менеджерів цінує та за що, а також поділився своїм баченням розвитку «ТЕРРА ФУД»: «... Я бачу в Україні неминучий процес консолідації. У цьому процесі є два типи учасників: ті, хто консолідує, і ті, кого консолідують. Наша мета — щоб компанія була з боку переможців, серед тих, хто консолідує».

Повний текст інтерв'ю доступний на нашому сайті або в друкованій версії журналу LandLord за вересень 2016 року.


ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торгівельних холдингів України, що веде свій бізнес в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.