Прес-релізи

IMMER Ukrplastic на міжнародному рівні визнано кращим з найкращих

Компанія IMMER Ukrplastic (IMMER Group) отримала найпрестижнішу професійну нагороду поліграфічної галузі «Golden Cylinder Awards 2017». Нагороди отримано у двох номінаціях. А за рішенням журі за зразок упаковки для вологих серветок компанія визнана і як «Краща з найкращих в упаковці» («The Best of the Best Packaging»).

Розробки IMMER Ukrplastic перемогли одразу в двох номінаціях. Один золотий циліндр отриманий за зразок упаковки для вологих серветок в категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» ( «The Packaging and Label-Film / Film Lamination»). Другу переможну статуетку отримала невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» у номінації «Технічні інновації та підготовка зображень» ( «The Technical Innovation - Image Preparation»).

«Це високе визнання для всього нашого колективу. Ця перемога, як і центру R&D, IT фахівців і кожного друкаря - тільки разом ми можемо бути кращими. Наша розробка інноваційної та однієї з найефективнішою технологією захисту бренду - це шлях до світу без контрафактної та неякісної продукції. Головною особливістю цієї нової технології також є те, що вперше є можливість використовувати її як частину дигитального маркетингу. Потрібно також відзначити, що технологія в такому вигляді взагалі вперше застосована для гнучкої упаковки "- розповіла президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» розроблена спільно зі швейцарською компанією U-NICA. Метод дозволяє миттєво визначити підробку і інформувати споживача в режимі on-line через мобільний додаток. Відстежити пересування товару можливо завдяки маркуванню упаковки унікальним кодом продукту і номером з інформацією про походження і місцерозташування продукту. Ця унікальна система дає можливість знизити і навіть повністю ліквідувати «сірий» і «чорний» імпорт. А також дає виробникові можливість відчути на собі всі переваги захисту товару і прямого контакту з покупцем.

У категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» найкращою було визнано упаковку для вологих серветок. Судді відзначили, що пастельний фон упаковки є найскладнішим у чотирикольоровому друку і виконано з високою якістю. «Упаковка виготовлена методом стохастичного растрування, який є інноваційним для поліграфії гнучкої упаковки. Все градієнти виконані з дотриманням плавності переходу від глибоких тіней до світлих тонів. Зображення виглядає реалістичним і об'ємним» - було відзначено на технічному форумі конкурсу.
Конкурс ініційовано у 1981 році Американською асоціацією глибокого друку Gravure Association of America (GAA). Щорічно понад 500 виробників Америки та Європи змагаються за якістю та інноваційностю своєї продукції. Журі конкурсу складається з фахівців і експертів галузі зі світовим ім'ям і бездоганною репутацією. IMMER Ukrplastic бере участь в міжнародному професійному конкурсі «Golden Cylinder Awards» з 1999 року. Завдяки впровадженню інноваційних технологій з виробництва пакувальних матеріалів, компанія понад 12 раз ставала кращою у різних номінаціях конкурсу «Golden Cylinder Awards».

Більш детальна інформація за посиланням:
http://www.gaa.org/sites/default/files/PDF/2017GoldenCylinderWinners_PackProdLabel.pdf


IMMER Group - один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток. IMMER Group - міжнародна група компаній, до якої входять IMMER Ukrplastic, IMMER Digital і IMMER Design Studio. IMMER Group забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів і використовує широкий спектр технологій.
Історія IMMER GROUP почалася в 1927 році і вже понад 20 років забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів. Група підприємств входить до ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER GROUP є членом Європейської асоціації гнучкої упаковки, ERA, WPO. Компанія є активним учасником екологічної ініціативи Safe Food і Responsible Care

Каву молоком НЕ зіпсувати: де у Львові її готують найсмачніше

Львів важко собі уявити без кави. Здається, що цей напій тут був завжди, а традиція його пиття у нашому місті панує ще з незапам'ятних часів.

Детальніше...

IMMER Group на Riga Food представив унікальний пакувальний матеріал

Виробник гнучких пакувальних матеріалів IMMER Group на міжнародній виставці Riga Food представив новий, інноваційний пакувальний матеріал, який повністю переробляється

Детальніше...

IMMER Group об’єдналися з ФАО для боротьби з втратами продовольства

Відбувся навчальний семінар для представників рибного господарства і аквакультури. Навчання ініційовано експертами Департаменту рибного господарства ФАО в Римі (Італія)

Детальніше...

Магніти оживляй – космос пізнавай!

Знаходь 25 різних магнітів на ложкових йогуртах Растішка 115г, збирай з них космічну карту та дізнавайся багато цікавих фактів про планети і зорі, які наповнюють наш Всесвіт!

Детальніше...