Шановні експортери,

Доводимо до Вашого відома, що в 2019 році відбудуться наступні міжнародні заходи, в яких Ви маєте можливість взяти участь.

India Textile Sourcing Fair 2019

З 16 по 18 лютого в місті Делі (Індія) пройде Індійський ярмарок текстильних матеріалів, який організовує Індійська Рада з просування ремісничих виробів за підтримки уряду Індії. В ярмарку візьмуть участь понад 150 експортерів-виробників з Індії та 120 баєрів з Північної і Південної Америки, Європи, Японії, Близького Сходу, Австралії, Нової Зеландії тощо. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у організаторів ярмарку: 

The Handloom Export Promotion Council
Телефон: +91-44-28278879 / 6043
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
www.iihfchennai.com

China International Import Expo 2019

З 5 по 10 листопада 2019 року в місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) пройде друге Китайське міжнародне імпортне Експо, організаторами якого є Міністерство комерції КНР та Народний уряд міста Шанхай.
Основною метою Експо є представлення власних продуктів з можливістю налагодження ділових контактів і в подальшому експорту продуктів, послуг до Китаю. Для отримання детальної інформації просимо зв'язатися з організатором виставки, відповідальним за український ринок. 
Цюй Сюань 
Телефон: +380930666214
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Import Goods Fair 2019

З 27 по 29 червня 2019 року в місті Сеул (Республіка Корея) пройде міжнародний Ярмарок імпортних товарів 2019. Даний захід організовується Корейською асоціацією імпортерів за підтримки Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея. На ярмарку буде презентуватися широкий спектр споживчих товарів, у тому числі продукти харчування, побутова техніка, електротовари, косметика, товари для дітей тощо. Організатори забезпечують учасникам ярмарку B2B зустрічі з південнокорейськими представниками бізнесу.  Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до відповідальної за організацію.
Ji-suk Kang 
Телефон: +822-6677-1311
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.koima.or.kr