АГРОПОРТ™ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН.

З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці і форумі з підтримки фермерства АГРОПОРТ Україна 2018:

  • АГРОПОРТ Захід Львів: 19–21 квітня
  • АГРОПОРТ Південь Херсон: 26–28 липня
  • АГРОПОРТ Схід Харків: 11–13 жовтня

Пропонуємо ознайомитись з детальною інформацією та попередньою програмою першого заходу в дайджесті: https://issuu.com/aviabrand/docs/digest_1_10__issuu_ua

Координатор заходів АГРОПОРТ Україна – ТОВ «Авіабренд»
тел.: (+38 057) 766-55-43, факс: (+38 057) 766-55-42
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.agroport.ua