Анонси подій

З 17 по 19 квітня 2019 року відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo».

З 17 по 19 квітня 2019 року на території Торгово-промислової палати України відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo».

Детальніше...

24 січня 2019 року - Семінар: Новини законодавства та актуальні питання для підприємств харчової галузі. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів.

24 cічня 2019 року
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 
семінар
Новини законодавства та актуальні питання для підприємств харчової галузі.
Метрологічні вимоги до фасованих продуктів.
Інформація на маркуванні згідно з новими вимогами.
Охорона праці на сучасному підприємстві

Детальніше...

«Хто освоїть 7 мільярдів? Три господарі – три стратегії»

«Хто освоїть 7 мільярдів? Три господарі – три стратегії» відбудеться у рамках 12 Міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект 15, Конф.-зала № 11, павільйон № 2, вхід 2А, 3 поверх), час проведення 12.00-15.00.

Детальніше...

ІНФАГРО та Спілка молочних підприємств України запрошують фахівців молочної галузі взяти участь у XI Всеукраїнській конференції з міжнародною участю "МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС 2018"

Учасники заходу матимуть можливість почути провідних світових та українських експертів та взяти участь в дискусіях, для яких відведено спеціальну сесію.

Детальніше...