Під час круглого столу "АГРОПОРТ 2017", що відбувся 20 березня з ініціативи Всеукраїнського форуму з розвитку фермерства в Україні та FAO, у своїй доповіді Світлана Гринчук, директор департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства природи України закцентувала увагу на роль регіонів у боротьбі зі зміною клімату.


"Міністерством природи спільно з Міністерством АПК розроблено план реалізації Концепції та передбачені спеціальні дотації. Однак, в даному випадку важливо визначити роль кожного регіону України в цій роботі. Що повинні зробити самі регіони, з огляду на специфіку їх природно-географічних особливостей. Над цими питаннями працює також міжвідомча комісія з проблем зміни клімату." - Світлана Гринчук.

Також аналітик відзначила, що важливість того, яка політика проводиться кожною державою з цієї проблеми. У 2015 році всі країни ООН прийняли Паризьку угоду, яка передбачає збільшення спільних зусиль для попередження підвищення глобальної температури та інших показників зміни клімату на планеті.

"Історія не знає ще таких угод на такому рівні, які б настільки швидко вступили в силу і були підтримані всіма державами в найкоротші терміни. Україна була однією з перших, хто ратифікував цю угоду. Якщо тероризм вважається проблемою номер один у всьому світі, то проблема зміни клімату відразу за нею" - підкреслила Пані Гринчук.

Джерело: The DairyNews