2 грудня, під час онлайн-зустрічі з членами European Business Association, голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька розповіла про організаційні зміни, які очікуються в Службі вже найближчим часом.

- Службі потрібні нові люди із свіжим мисленням, які реалізують свіжі та сучасні ідеї, - зазначила Владислава Магалецька. - Це перший крок для початку змін. Саме тому я так багато часу та зусиль витрачаю на кадрові зміни. Вони стосуються як регіонів, так і центрального апарату.

За словами голови Держпродспоживслужби, найближчим часом планується впровадження нової організаційної структури. Заплановано створення двох нових підрозділів.

Перший – підрозділ з цифровізації. За словами Владислави Магалецької, цифровізація процесів стане двигуном, який зможе зрушити з місця найболючіші питання: швидкість, прозорість, зручність, зрозумілість процесів та завдасть удару по корупції. Другий підрозділ – по організації роботи з регіонами.

Крім того, Владислава Магалецька повідомила, що сьогодні на засіданні Уряду погоджено пропозиції щодо призначення двох заступників голови Держпродспоживслужби: це Анатолій Вовнюк, який очолить напрям цифровізації та Андрій Лордкіпанідзе, який відповідатиме за напрямок фінансів.

Джерело: dpss.gov.ua