Фокусне обговорення питань експорту та імпорту продукції тваринного походження відбулось у вівторок, 17 листопада, під час онлайн-зустрічі, організованої Офісом простих рішень та результатів. У зустрічі взяли участь голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та її заступниця Ольга Шевченко.

Як зазначили організатори наради, її головна мета – сприяння спрощенню ведення бізнесу. Саме тому важливо вести прямий діалог та розуміти бачення всіх учасників процесу щодо шляхів подолання перешкод.

Представники компаній-членів Американської торговельної палати в Україні, які брали участь у зустрічі, озвучили питання, що наразі є найбільш актуальними для бізнесу та потребують вирішення. Це питання, пов’язані з процедурою включення до реєстру експортерів, розблокуванням ринку кормів для тварин, усуненням бар’єрів для експорту та імпорту харчових продуктів та продукції тваринного походження.

Крім того, під час зустрічі обговорювались деякі питання державного контролю та міжнародного співробітництва.

‌Як зазначила Владислава Магалецька, Держпродспоживслужба знає про перепони, які є сьогодні, та шукає найоптимальніші шляхи їх подолання. За її словами, робота за зазначеними напрямками проводиться як на рівні Держпродспоживслужби, так і на рівні профільних міністерств. «На жаль, великий сегмент бізнесу залишається без можливості експорту продукції, і це проблема, яка потребує вирішення. Зі свого боку ми зробимо для цього все, що від нас залежить», - підкреслила голова Держпродспоживслужби.

Джерело: dpss.gov.ua