Для молочно-консервних підприємств настали складні часи. Зараз їм, можливо, навіть важче, ніж виробникам інших молочних продуктів. – ІНФАГРО

Крім молочної складової подорожчала і інша сировина, необхідна для виробництва згущеного молока. Наприклад, цукор за місяць подорожчав на третину, через девальвацію гривні виросли вартість упаковки і замінників молочних жирів.

В таких умовах виробники намагаються переконати торгівлю в необхідності збільшення цін на згущене молоко, особливо з урахуванням необгрунтованої різниці цін на вітчизняне і білоруське згущене молоко. Наприклад, в окремих мережах ціни на білоруську згущенку Рогачівского заводу на чверть вище, ніж на преміальні позиції шанованих українських виробників.

Спроби збільшити ціни дещо пригальмували темпи зростання виробництва згущеного молока. Минулого місяця зварили 6,7 тис. т товару, що на 5% менше вересневого показника 2019 року. В цілому ж за три квартали виробництво молочних консервів в Україні зросло на 9%, майже до 58 тис. т. Експорт товару при цьому збільшився на 19%.

Джерело: infagro.com.ua