Фото Roshen.ua
Вінницький молочний завод «ROSHEN» розпочав виробництво в роздрібному пакуванні та реалізацію натурального солодковершкового масла. Лінійка солодковершкового масла ТМ «ROSHEN» представлена найпопулярнішими на ринку позиціями: Масло Селянське 72,6% і Масло ЕКСТРА 82,5%.

Наразі продукція представлена у більшості супермаркетах Вінницької області, та найближчим часом з’явиться на полицях магазинів по всій Україні.

Вершкове масло ТМ «Roshen» — це лише натуральні вершки з високоякісного коров’ячого молока без додавання рослинних жирів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

Вінницький молочний завод «ROSHEN», який є основним постачальником молочної сировини для фабрик Корпорація «Рошен», вже понад 5 років працює у сегменті В2В, тобто виготовляє молочні інгредієнти для кондитерських, молочних та інших галузей. Вінницький молочний завод «Рошен» - постачальник молочних інгредієнтів для провідних переробних компаній України та світу.

Завод є лідером з експорту серед українських молочних підприємств протягом останніх 5 років. Щорічний обсяг експортних продажів складає більше 10 000 тон.

Продукція заводу експортується до більш ніж 50 країн світу, а саме Східної Європи, Азії, Північної Америки та Африки. Молочний завод «ROSHEN» успішно пройшов усі дозвільні процедури і у вересні 2016 року здійснив першу поставку своєї продукції на територію ЄС.

Потужність підприємства дозволяє переробляти 600 т молока на добу. Постачання сировини здійснюється з 10 областей України. Для цього завод має власне автотранспортне підприємство, з сучасними вантажними автомобілями.

На сьогоднішній день підприємство виготовляє таку продукцію:

молоко сухе незбиране, молоко сухе знежирене, вершки сухі
молоко сухе карамелізоване
масло солодковершкове, кисловершкове, пастеризовані вершки
ультра пастеризовані вершки (20%, 30% або 40% жиру)
молоко згущене з додаванням цукру
молочний жир та його фракції (олеїн та стеарин)
Потужність виробничих ліній дозволяє виробляти за добу до 48 т сухих молочних продуктів, до 30 т масла, до 18 т молочного жиру та до 50 т згущеного молока.

На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000. У квітні 2016 року був отриманий сертифікат харчової безпеки FSSC-22000. У сертифікованій лабораторії підприємства здійснюється постійний контроль на відповідність продукції ДСТУ та міжнародним стандартам. Виготовлена продукція регулярно проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандартів “Коsher” і “Halal”. Якість виготовленої продукції ретельно контролюється на усіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.

Джерело: roshen.com