Державними інспекторами Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні позапланового інспектування у продажу виявлено фальсифіковане вершкове масло.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.
«За результатами лабораторних досліджень встановлено не відповідність ДСТУ 4834:2007 в маслі солодковершковому екстра „Традиційне“ 82,5% ТОВ „Рихальський завод сухого молока“, за вмістом масової частки немолочного жиру в жировій фазі масла — 75,9%», — йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що за даним фактом проводиться аналіз документації та вживаються заходи щодо встановлення всього ланцюга операторів ринку з метою відкликання виробником вищевказаної продукції. «Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб'єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування та заклади громадського харчування, на неприпустимість реалізації вищезазначеного масла. В іншому випадку такі суб'єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованого масла», — наголосили у відомстві.

Джерело: Agravery.com