фото: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
21 липня, Верховна Рада України прийняла за основу ініційований Президентом Володимиром Зеленським проєкт Закону про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями (реєстр. # 3760). За це рішення проголосувало 244 народних депутатів.

Законопроєктом передбачається державна підтримка стратегічних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 мільйонів євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більшою, ніж у регіоні. Ці інвестори отримують прямий договір з Урядом та пакет стимулів.

“Даний законопроект є вкрай важливим для економічного зростання з точки зору його мультиплікативного ефекту. Значні інвестиції посилюють розвиток підприємництва, дозволяють створити нові високооплачувані робочі місця, сприяють інтеграції до глобальних ланцюгів постачання”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Державна підтримка може надаватися інвестору у формі податкових та митних пільг або забезпечення об’єктами суміжної інфраструктури за кошти держави. При цьому, загальний обсяг державної підтримки не повинен перевищувати 30% від суми інвестицій в проєкт.

Петрашко: Прийняття закону про підтримку інвестицій - позитивний сигнал для розвитку економіки

Джерело: me.gov.ua