18 березня 2019 року відбулася нарада щодо започаткування пілотного проекту «Програма контролю сирого молока».

Захід відвідало близько 70 учасників: виробники і переробники молока, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, обласні та районні інспектори, представники Харківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Керівник Проекту з безпечності молока Ігор Кравченко поінформував учасників про проведену роботу в рамках проекту.

Заступник директора департаменту – начальник управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Микола Білоус виступив з доповіддю про особливості нового харчового законодавства, що формує підґрунтя для запровадження нових підходів до приватно-державного контролю виробництва молока та введення його в обіг.

Координатор з компоненту Проекту Ірина Висоцька доповіла про передумови для реалізації пілотного проекту «Програма контролю сирого молока». Ігор Кравченко презентував концепцію реалізації програми контролю сирого молока, а Ірина Висоцька представила учасникам зустрічі функціональні можливості програмного забезпечення «Молочний модуль», яке розроблене за підтримки проекту.

consumer.gov.ua