В кінці літа, після тривалого періоду вкрай низького попиту, українські виробники згущеного молока нарешті змогли зітхнути з полегшенням. Хоча вітчизняні торгові мережі поки не надто збільшили замовлення, багато імпортерів вирішили поповнити запаси консервів, активізувавши закупівлі.

Про зростання цін говорити поки рано, але девальвація гривні пішла на користь комбінатам, більшість з яких є експортерами.

Молочно-консервні комбінати, швидше за все, постараються у вересні підняти ціни на свою продукцію, але в основному для внутрішнього ринку.

Про збільшення попиту на згущене молоко свідчить також зростання його виробництва після істотного весняного скорочення. Минулого місяця випуск молочних консервів збільшився ще на 18% до 6,2 тис. т, що майже дорівнює обсягу випуску 2017 року. Це вже непогано, якщо врахувати, що в попередні місяці випуск продукції значно відставав від показників аналогічних періодів минулого року.

Оператори припускають, що в серпні-вересні тренд зростання виробництва консервів збережеться, хоча в цілому за рік результати будуть однозначно гірше в порівнянні з 2017 роком.

milkua.info