Дослідники п'яти наукових інститутів довели, що високий рівень споживання молока, йогурту і сиру допомагає зберегти щільність кісткової тканини на високому рівні у людей після 50 років.

Вчені Hebrew SenirLife's Institute for Aging Research (IFAR), Wageningen University, Tilburg University, University of Reading, а також Beth Israel Deaconess Medical Center вивчили зв'язок між споживанням молочних продуктів і здоров'ям кісток і хребта у чоловіків і жінок після 50 років. В експерименті взяли участь тисяча п'ятсот двадцять два чоловіки і 1104 жінки у віці від 32 до 81 року, які їдять молочні продукти від 6−7 разів на тиждень.

Всі учасники дослідження пройшли кількісну комп'ютерну томографію, цей метод використовується для об'ємного вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини хребта. Вчені порівняли результати медичного дослідження з рівнем споживання молочної продукції.

Особливо яскраво зв'язок між показниками простежувався у чоловіків, які взяли участь у випробуванні. Такі учасники мали більш високі показники міцності кісткової тканини хребта і стійкості до стискаючих навантажень. Також у них відзначався високий рівень щільності кісткової тканини при дослідженні на апараті томографії, ніж у дорослих, що не включають молочні продукти в свій щоденний раціон. Найчастіше такі чоловіки їли молоко, йогурти, сир або поєднання цих продуктів. У жінок чіткого зв'язку між показниками вчені не виявили.

Шивані Сахні, директор директор програми по харчуванню і асоційований вчений в IFAR розповів про проведену роботу. «Результати томографії унікальні, оскільки вони дають інформацію про геометрію кістки і щільності кісткової тканини, які є ключовими показниками міцності кістки, підсумки проведеного нами дослідження показали корисну роль молочних продуктів для здоров'я кісток, ці продукти зберігають корисні властивості для людського організму після 50 років, незважаючи на знижене кількість вітаміну D в організмі», — сказав Шивані Сахні.

milkua.info