У Білорусі планується отримати за підсумками року середній удій молока на корову 5 т, повідомив журналістам перший заступник міністра сільського господарства і продовольства Леонід Маринич, передає кореспондент БЕЛТА.

“Прогнози оптимістичні. Ми плануємо вийти на 5 т за підсумком року. Судячи з останніх даних, нам вдасться досягти цього результату”, – пояснив перший заступник міністра, відповідаючи на питання, чи вийде досягти цифру в 5 т за середнім удою молока на корову.

Як розповіли в Мінсільгосппроді, в минулому році середній удій молока склав 4,855 т. Засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД проходить в Мінську 21-22 вересня. Члени ради підбивають попередні підсумки роботи АПК країн СНД в 2017 році, розглядають пропозиції про розвиток міждержавної кооперації та спеціалізації в аграрній сфері та створення на їх базі загального аграрного ринку відповідно до плану заходів щодо реалізації III етапу (2016-2020 роки) Стратегії економічного розвитку СНД (на період до 2020 року). Буде обговорюватися тема боротьби з деградацією сільськогосподарських земель в країнах Співдружності.

ІНФАГРО