Набуття кваліфікації спеціаліст пест контролю за програмою, що відповідає вимогам Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ), акредитованого в Національному агентстві з акредитації України (НААУ).

Курси проводяться

21 - 22 серпня в Києві вул. Попудренка, 50, Iнститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України.

Запрошуємо на навчання:
- фахівців, які вже працюють у спеціалізованих підприємствах по пест контролю та фумігації;
- осіб, які бажають мати нову перспективну професію.
Навчання проводять висококваліфіковані фахівці ІПДО НУХТ,ВГО «Фумігаційна асоціація», ГО «Продовольча безпека України», ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».
За результатами навчання видається Посвідчення про проходження курсів та надається можливість здати відповідний іспит та підтвердити кваліфікацію, отримавши СЕРТИФІКАТ незалежного акредитованого органу сертифікації персоналу ОСП УАЯ. Бонус - Посвідчення про навчання по безпечному застосуванню пестицидів.

Слухачі освоять :
- теоретичні знання , які стосуються послуг в системі інтегрованого захисту від шкідників(фумігація,аерозольні обробки, дезінсекція,дезінфекція,дератизація;
- правила ведення господарської діяльності зі знезараження рослинної продукції, основи дезінсекції, дезінфекції, дератизації у бізнесі з пест контролю стрімко розвивається;
- вміння застосовувати програми-передумови НАССР щодо процесів контролю за шкідниками, запобігання їх появі, ліквідації та локалізації.

Сетифіковані випускники зможуть започаткувати свою справу з пест контролю або застосувати свої знання в новаторських фірмах України.

Для перших слухачів ціна на навчання- 2 500

Кількість місць обмежена.
Для участі у навчанні необхідно зареєструватися та сплатити рахунок.
Реєстрація у довільній формі ( важливо лише прізвище та ім. я) за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за Тел 050 810 84 37