Новини Спілки молочних підприємств України

Производство экологически чистого молока в Испании становится семейным бизнесом

Несмотря на то, что «бум» производства экологически чистого молока совпал по времени с самым большим кризисом в молочном секторе за последние годы, а также с массовым выходом на рынок различных суррогатов из сои, миндаля или овса, спрос на него в Испании продолжает стабильно расти.

Детальніше...

Азербайджан: НФПП на проекты в сфере животноводства выделил около 630 млн манатов

Предприниматели в Азербайджане до сих пор получили льготных кредитов на общую сумму 628 млн манатов на проекты в сфере животноводства.

Детальніше...

Дотримання європейських вимог безпечності харчових продуктів відкриває для України нові ринки збуту на різних континентах - Лапа

Для українських товаровиробників вихід на європейський ринок сам по собі цікавий, але це також досягнення, адже переваги відповідності європейським вимогам, які отримують компанії з виходом на європейський ринок, важливі навіть при роботі на ринках третіх країн.

Детальніше...

У Білорусі планують середній удій на корову на рівні 5000 кг

У Білорусі планується отримати за підсумками року середній удій молока на корову 5 т, повідомив журналістам перший заступник міністра сільського господарства і продовольства Леонід Маринич

Детальніше...

Україна та Молдова поглиблюватимуть співпрацю в галузі ветеринарії та фітосанітарії, - Ольга Трофімцева

Україна та Республіка Молдова домовились про поглиблення співпраці в галузі ветеринарії та фітосанітарії, де країни вже мають досить позитивні результати партнерства.

Детальніше...

Стартував проект зі сприяння експорту українських харчових продуктів та напоїв до ринку Японії

За інформаційної підтримки Мінагрополітики, компанією «Consulting integrated» в партнерстві з Київською торгово-промисловою палатою був запущений довгостроковий проект з підтримки експорту українських продуктів харчування та напоїв в Японію.

Детальніше...

Україна здатна повністю забезпечити власні потреби у продовольстві ― Гройсман

Україна здатна повністю забезпечити власні потреби у продовольстві з більшості позицій, а також має всі можливості для нарощування потужностей агровиробництва для збільшення експорту

Детальніше...